|
Z dniem dzisiejszym przestałem ufać Maaskantowi. Ponad rok pracuje z drużyną. Gdzie jest ten STYL o którym ciągle mówi? Rok temu rozbiliśmy Legię 4:0 a dzisiaj to Legia gładko nas pokonała. Śmialiśmy się z Maciusia S., ale on potrafił zrobić progres, jego zespół mimo wpadek jest na fali wznoszącej, potrafi wygrywać ze Spartakiem, Hapoelem, a my się cofamy. I to ciągłe forowanie Jaliensa...
|