Broniłem go tu dzielnie, ale ...
Czas Maaskanta na R22 dobiega końca, już tu nic nie wymyśli, Wisła gra w tym sezonie tak (nie licząc pierwszych meczów w pucharach) że się rzygać chce.
Osobiście mam dość już Maaskanta i jestem za jego pożegnaniem, jak najszybciej...
Nie potrafimy zdominować kompletnie zadnej ekipy nawet na R22 NAWET takich potęg jak Zagłębie czy Ruch...
NIE MAMY KU.RWA ZADNEGO (ŻADNEGO!) STYLU.
Dziękuje za tamten sezon, w tamtym spisałeś się na medal.
Tak, Dariook (chyba tak się to pisze) miałeś racje a ja bredziłem.
elliot_ness napisał(a):

|
zapamiętajcie to nazwisko bo niedługo bedzie często wymieniane przy Reymonta : MICHAŁ PROBIERZ.
|
Oby nie, najlepiej jakiś Niemiec