Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 02.10.2011, 17:55
wislakbgc napisał(a):Wyświetl post
Nie szukam spisku , nie moja wina że nie gramy polakami , a to jest fakt i prawda, nie jestem z tego zadowolony więc piszę o tym bo od tego jest forum , nie będę się utożsamiał z żydem lub murzynem , bez jaj ludzie .
Ty się utożsamiasz z Klubem czy piłkarzami
Najłatwiej się przyłączyć na ogólno medialną nagonkę na Wisłę...
Kibic z bożej łaski...
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując