wislakbgc napisał(a):

|
Nie szukam spisku , nie moja wina że nie gramy polakami , a to jest fakt i prawda, nie jestem z tego zadowolony więc piszę o tym bo od tego jest forum , nie będę się utożsamiał z żydem lub murzynem , bez jaj ludzie .
|
Ty się utożsamiasz z Klubem czy piłkarzami

Najłatwiej się przyłączyć na ogólno medialną nagonkę na Wisłę...
Kibic z bożej łaski...