Wyświetl pojedynczy post
ENDRJU 82
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Opatkowice City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 02.10.2011, 17:44
Rozpi.... psychike ten stan obecny naszej drużyny, podzielam opinie nesty. Zapowiada się znów "burza" ...
Odpowiedz cytując