Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 02.10.2011, 17:34
wislakbgc napisał(a):Wyświetl post
Prawda jest taka że chciałeś zaświecić ale ci sie nie udało, mnie wyniki nie obchodzą odkąd nie ma większości polaków w składzie .
To na jaki ch** piszesz w tym temacie, skoro Cie wyniki nie interesują?
Odpowiedz cytując