Temat
:
[9 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków - 2 pażdziernika, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
SzEjKeR
Member
Od: 09.2006
Offline
#
11
02.10.2011, 17:31
Cupiał widzisz i nie grzmisz!!!! Po tym meczy Jaliens powinien przeprosić Wisłe rozwiązać kontrakt i zapłacić odszkodowanie za swoje występy. Ten patałach powinien robić jako słupek do treningu wolnych co za menda bez mózgu.
SzEjKeR
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SzEjKeR
Znajdź inne posty napisane przez SzEjKeR