BlurgH napisał(a):

Skoro podał ją sam zawodnik, to jest to kwota prawdziwa. Teoretycznie można by ją próbować zbić, ale to są mrzonki. Biton ma udaną rundę i Belgowie mają argumenty, by go zatrzymać. I znaleźć innego kupca.
Nie spodziewałem się, że będzie to aż tak wielka kwota. Szczerze powiedziawszy, nie wiem czy Biton jest na pewno tyle wart. Sens z wykupywaniem go byłby tylko wtedy, gdyby była spora szansa na odsprzedanie go zaraz za dużo większą kwotę.
Niemniej nie widzę sensu w krytykowaniu Stana za ten transfer. Na razie Biton nam się przydaje, strzela gole i robi nam punkty. To już jest jakiś zysk. Miał być skuteczny napastnik, to jest. Szkoda, że tylko na rok.