Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14845
Stary 02.10.2011, 17:01
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Jeśli informacje dotyczące kwoty pierwokupu Bitona się potwierdzą, to nieszczególnie widzę ten jego pierwokup...
Skoro podał ją sam zawodnik, to jest to kwota prawdziwa. Teoretycznie można by ją próbować zbić, ale to są mrzonki. Biton ma udaną rundę i Belgowie mają argumenty, by go zatrzymać. I znaleźć innego kupca.

Nie spodziewałem się, że będzie to aż tak wielka kwota. Szczerze powiedziawszy, nie wiem czy Biton jest na pewno tyle wart. Sens z wykupywaniem go byłby tylko wtedy, gdyby była spora szansa na odsprzedanie go zaraz za dużo większą kwotę.

Niemniej nie widzę sensu w krytykowaniu Stana za ten transfer. Na razie Biton nam się przydaje, strzela gole i robi nam punkty. To już jest jakiś zysk. Miał być skuteczny napastnik, to jest. Szkoda, że tylko na rok.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując