Wyświetl pojedynczy post
lucas8
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 02.10.2011, 16:58
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Z każdym kolejny postem udowadniasz, że masz naprawdę 12 lat. Po zapewnionym mistrzu to było 5-1. 4-1 to było na jesieni w innym sezonie. Śmiać mi się chce, że w to brniesz.

P.S. No, było zero zero w PP. Ale to TY PISZESZ, że ZAWSZE WYGRYWACIE. Nie ja. Jakbyś napisał, że 'różnie bywa' to by dyskusji nie było. A że piszesz powieść to jest dyskusja.

Łapiesz mnie za słowo 'zawsze' koleżko to wypadałoby żebyś w opisie jak koledzy wskazują poprawił sobie mistrzostwa. Chyba, że w ten sposób lubisz swój klub dowartościować.

Co do meczu, Jaliens jak zwykle staje na wysokości zadania. Proponuję zadzwonić na Wawel, może mają jakąś katapultę. Wsadzić na nią Holendra i wystrzelić tam, skąd przyjechał.
Odpowiedz cytując