0 22 napisał(a):

Z każdym kolejny postem udowadniasz, że masz naprawdę 12 lat. Po zapewnionym mistrzu to było 5-1. 4-1 to było na jesieni w innym sezonie. Śmiać mi się chce, że w to brniesz.
P.S. No, było zero zero w PP. Ale to TY PISZESZ, że ZAWSZE WYGRYWACIE. Nie ja. Jakbyś napisał, że 'różnie bywa' to by dyskusji nie było. A że piszesz powieść to jest dyskusja.
|
a ty łosiu lepiej zmień ten opis, który masz na dole.
Legia ma 8 mistrzostw a nie 9...