Wyświetl pojedynczy post
repek20
Junior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 02.10.2011, 16:30
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Z każdym kolejny postem udowadniasz, że masz naprawdę 12 lat. Po zapewnionym mistrzu to było 5-1. 4-1 to było na jesieni w innym sezonie. Śmiać mi się chce, że w to brniesz.

P.S. No, było zero zero w PP. Ale to TY PISZESZ, że ZAWSZE WYGRYWACIE. Nie ja. Jakbyś napisał, że 'różnie bywa' to by dyskusji nie było. A że piszesz powieść to jest dyskusja.
a ty łosiu lepiej zmień ten opis, który masz na dole. Legia ma 8 mistrzostw a nie 9...
Powód: nie jesteśmy forum C., żeby przekręcać nazwę rywala
Ostatnio edytowane przez flamengista : 02.10.2011 o godz. 16:55.
Odpowiedz cytując