|
panowie .....poco te spory .Wszystkie pieniądze które trafiały do Wisły z TF CZYLI CUPIAŁA TO BYŁA TAK ZWANA POZYCZKA RYNKOWA W OWYCH CZASACH BYŁO TO około 30 procent rocznie i to zabiło rozwój WISŁY .Za pisanie o tym że sprowadzamy dziadków a własciwie dziadów byłem na tym forum wyzywany i banowany ,bez wątpienia przyczyną są pieniądze a własciwie ich brak .I trener oraz DS NIC TU ZROBICI NIE MOGĄ .ODSYŁAM DO WYWIADU Z WILCZKIEM MYŚLE ZE JAKO JEDYNY STWIERDZIŁ ZE ZE JESLI BĘDĄ PIENIĄDZE Z LM to należy je przeznaczyć na spłatę Cupiała.
|