Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5760
Stary 02.10.2011, 16:00
panowie .....poco te spory .Wszystkie pieniądze które trafiały do Wisły z TF CZYLI CUPIAŁA TO BYŁA TAK ZWANA POZYCZKA RYNKOWA W OWYCH CZASACH BYŁO TO około 30 procent rocznie i to zabiło rozwój WISŁY .Za pisanie o tym że sprowadzamy dziadków a własciwie dziadów byłem na tym forum wyzywany i banowany ,bez wątpienia przyczyną są pieniądze a własciwie ich brak .I trener oraz DS NIC TU ZROBICI NIE MOGĄ .ODSYŁAM DO WYWIADU Z WILCZKIEM MYŚLE ZE JAKO JEDYNY STWIERDZIŁ ZE ZE JESLI BĘDĄ PIENIĄDZE Z LM to należy je przeznaczyć na spłatę Cupiała.
Odpowiedz cytując