Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14843
Stary 02.10.2011, 15:59
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Zeby znalezc kase na Bitona musielibysmy w okienku zimowym wywalic/sprzedac Genkova, Jaliensa, Lameya i Diaza, wtedy budzet sie zrekompensuje. No ale znajac Valcxa i Maaskanta to w zimie czeka nas kolejny zaciąg emerytow z Holandii
To wymień mi tych kilkunastu emerytów z Holandii , jest Jaliens, Lamey i ... tyle , więc nie pisz głupot. Znając Stana możemy byc spokojni że większość (nie wszystkie bo Stan jest tylko człowiekiem)nowych transferów będzie dobra lub bardzo dobra. Zaś jesli Bioton będzie grał wiosna tak jak teraz to Cupiał da na niego te 1,5 melona bo zobaczy w tym realny interes i później odsprzeda go z zyskiem. Zaś jeśli chodzi o Genkowa to poczekamy co pokaże jak wróci po kontuzji, bo być może zagra jak wiosną ponownie skutecznie.

Odpowiedz cytując