Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14842
Stary 02.10.2011, 15:57
Ze sprzedażą Genkova bym się wstrzymał - co do pozostałej trójki, to nie wiem czy się to będzie opłacało. Jeśli dobrze pamiętam ( poprawcie, jeśli się mylę ), to Kew ma jeden z najwyższych kontaktów w klubie, więc sam z niego nie zrezygnuje, a wywalenie go będzie skutkowało odszkodowaniem. Więc oszczędności nie widzę, natomiast zastanawiam się, czy przy obecnych wynikach nie warto by postawić na znającą się jak łyse konie parę Czekaj - Nalepa i pozwolić im pograć przynajmniej w Pucharze Polski. Jakoś nie wydaje mi się, żeby zaprezentowali się gorzej niż nasz Holendersko - Honduraski duet w ostatnim meczu, a jak pograją kilka meczy z silnymi przeciwnikami, to będzie wiadomo, czy coś z tego wyrośnie, czy nie...
Odpowiedz cytując