Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16899
Stary 02.10.2011, 15:42
Dzisiejsza interwencja Przyrowskiego powinna być symbolem naszej ekstraklasy. Moment, w którym Przyroś wyskakuje do Celebana, żeby w chwilę potem uchylić się od zmierzającej w światło bramki piłki, powinno się uwiecznić na zdjęciu, oprawić w ramki i dawać w czołówce magazynu ligowego.

W Polonii z resztą więcej takich niby-piłkarzy. Oprócz niby-bramkarza bojącego się piłki, mamy niby-pomocnika Trałkę, który zamiast odbierać piłkę woli się wylegiwać na murawie, czy niby-skrzydłowego Bonina, który uparcie pokazuje że skrzydłowy nie powinien i nie musi biegać.

Ta liga jest coraz słabsza - mimo pięknych, nowych stadionów, rosnącej frekwencji i większych pieniędzy.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując