Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14838
Stary 02.10.2011, 15:06
Wisła takimi pieniędzmi na pewno nie dysponuje. Owszem stan finansów się poprawił, ale nadal taki wydatek to zbyt wiele. Natomiast dysponuje takimi pieniędzmi Cupiał a właściwie Tele Fonika. I tutaj jest pytanie czy miałby właściciel taką chęć zainwestować w piłkarza by go odsprzedać z zyskiem.
..
Odpowiedz cytując