|
Wisła takimi pieniędzmi na pewno nie dysponuje. Owszem stan finansów się poprawił, ale nadal taki wydatek to zbyt wiele. Natomiast dysponuje takimi pieniędzmi Cupiał a właściwie Tele Fonika. I tutaj jest pytanie czy miałby właściciel taką chęć zainwestować w piłkarza by go odsprzedać z zyskiem.
. .
|