Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14837
Stary 02.10.2011, 14:51
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Cena zejdzie w dół, zawodnik nie będzie chciał wracać do 2 ligi, klub zapewne po spadku potrzebuje kasy i dodatkowo z czego pokryje wysoki kontrakt Dudu? Stan da radę wynegocjować go za niższą kwotę.
Nie sądze zeby cena zeszła w dół, jeśli tak będzie dalej grał to Belgowie nie będą patrzeć na Wisłe bo będą mieć świadomość, że i tak sprzedadzą go za dobrą kase.. Ja widze szanse w tym, że Wisła wyłoży te 1,6mln. euro jeśli on będzie dalej grał tak jak teraz albo i lepiej bo to oczywiste, że z taką grą uda się na nim zarobić ponad 2 bańki euro...
Odpowiedz cytując