Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14836
Stary 02.10.2011, 14:45
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Cena zejdzie w dół, zawodnik nie będzie chciał wracać do 2 ligi, klub zapewne po spadku potrzebuje kasy i dodatkowo z czego pokryje wysoki kontrakt Dudu? Stan da radę wynegocjować go za niższą kwotę.
Oby. Aczkolwiek wolę się mile zaskoczyć, niż niemile rozczarować.
Odpowiedz cytując