silver03 napisał(a):

|
Cena zejdzie w dół, zawodnik nie będzie chciał wracać do 2 ligi, klub zapewne po spadku potrzebuje kasy i dodatkowo z czego pokryje wysoki kontrakt Dudu? Stan da radę wynegocjować go za niższą kwotę.
|
Oby. Aczkolwiek wolę się mile zaskoczyć, niż niemile rozczarować.