Fiti napisał(a):

Z tego co się orientuje Cleber to nie Polak

Oczywiście wiem o co Ci chodziło, o ile wartości powrotu Kosy nie kwestionuje, ogromny wkład w mistrzostwo jesieni, o tyle Cleberem nie był "tym" Clebim sprzed wyjazdu, grał po prostu dużo słabiej.