Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16896
Stary 02.10.2011, 13:49
Ok wymagamy żeby nasze kluby w pucharach godnie nas reprezentowały. Często sie kłócimy czy polska liga robi postępy czy nie. No dobra, a jaki jest główny cel w piłce nożnej, co jest solą tego sportu ?
Oczywiście bramki, ale poza tym ? Cieszenie się futbolówką czyli gra piłką! Podania!
No więc kto ogląda na bierząco mecze. Liczmy która drużyna i ile podań potrafi wymienić na połowie przeciwnika. Która faktycznie gra w piłkę, a nie w wykopki.

Np teraz taki mecz niby dobrych ligowców Śląska i Polonii. Podania albo na swojej połowie, a na połowie przeciwnika ? Zazwyczaj 0. Pierwsze podanie po przekroczeniu linii to strata.
Tym tropem trzeba iść.
Ostatnio edytowane przez tofik : 02.10.2011 o godz. 13:52.
..
Odpowiedz cytując