Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5758
Stary 02.10.2011, 13:36
Stabilizacja w klubowych strukturach i co pół roku wymienianie najsłabszego jednego, dwóch elementów w zespole. Plus podejście Cupiała, biznesowa kalkulacja. I będzie na prawdę bardzo dobrze.

Nie ma sie gdzie spieszyć i kogoś zwalniać. W końcu minęło już 14 lat , a rządzący Wisłą niestety niczego trwałego nie zbudowali. Prowizorka i galop na oślep po ligę mistrzów, tego chcemy ?

Obecnie nie mamy pieniądzy by zmienić 4,5ciu zawodników i zastąpić ich na prawdę dobrymi, gwarantującymi poziom w europejskich pucharach. Ale myślę, że mamy na jednego, maksymalnie dwóch. Plus sprzedaż czy pożegnanie się z tymi nie pasującymi i odciążenie budżetu płacowego.
Dlatego lepiej spojrzeć na to w taki sposób, że klub od przyjścia Valckxa i Maaskanta zaczyna od 0. Po roku już wyniki są obiecujące.
Klub ma również ogromną szansę się poprawić na każdym polu i w strukturach rządzących i sportowo, szukajac lepszych wykonawców.

Wolę powolny stabilny rozwój niż takie cyrki jakich doświadczał klub przez wiele lat. I nie spinać się wynikami w LE. W Europie my dopiero raczkujemy.
Ostatnio edytowane przez tofik : 02.10.2011 o godz. 13:44.
..
Odpowiedz cytując