Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5757
Stary 02.10.2011, 13:22
W takim razie mi się popieprzyło, pamięć mam strasznie słabą. No ale w każdym bądz razie wiecie jakie jest sedno tej wypowiedzi. Wolicie dostawać oklep ale rokrocznie, czy raz na 5 lat?
Odpowiedz cytując