Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
r02
Junior Member
Od: 06.2004
Offline
#
1386
02.10.2011, 12:59
Heh, właśnie z niej wróciłem. Generalnie trochę mało miejsca, ale poza tym jest w porządku, no i 10 wejść 55zł.
r02
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do r02
Znajdź inne posty napisane przez r02