|
Polacy którym się kończą kontrakty i mogliby się przydać:
- Głowacki, tu chyba najbardziej liczę że do nas wróci, ma swoje lata ale to dalej dobry dtoper ktory gra w mocnym klubie. Mam nadzieje że Głowacki chciałby zakończyć kariere u nas
- Dudka, ciekawe czy jego powrót byłby realny, jako następca Sobola na defensywnego pomocnika i w zależności od kontuzji może właściwie wszędzie zagrać w obronie. Gra w podstawowym składzie we Fracji i kłopot z pensją może być. Choć z tym u nas ostatnio co prawda bardzo powoli idzie do góry.
- Kuszczak, też raczej SF, ale jakby przyszedł to w końcu mielibyśmy dwóch dobrych bramkarzy. Dodatkowo ktoś kto grał w Man Utd nie pękałby w ważnych meczach w pucharach
- Celeban, widze go za Lameya, jako drugiego prawego obrońcę, a i w lidze na środku może zagrać. W końcu byłby stoper, który głową potrafi grać.
- Jodłowiec, tu pewnie niktórzy go nie szanują, ale dla mnie to solidny grajek. Szczególnie jako defensywny pomocnik, mimo, że większość meczy gra jako stoper.
|