Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1385
Stary 02.10.2011, 12:32
r02 napisał(a):Wyświetl post
Szukam siłowni na prądniku czerwonym, okolice ronda barei, moglby ktos cos polecic? Na razie jedyne co znalazłem sensownego to dako na majora, ale nie moge nigdzie znalezc zadnych opinii na jej temat.
możesz ruszać bez obawy.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując