|
Nie sadze by kwota 1,6 mln za Bitona byla realna. Predzej spodziewam sie czegos w okolicach 500tys. Przeciez przed przyjsciem do nas byl to kolejny no-name, wiec bez przesady. Stan zna nasze mozliwosci finansowe i nie zezwolilby na tak niekorzystna kkwote wykupu. Wszystko to medialne bzdury, ktore maja na celu wzbudzic zainteresowanie.
To tylko moje przypuszczenia ale do kwoty 800tys. warto go wykupic i pomyslec nad przyszloscia Genkova. Sa to dwaj napastnicy o bardzo zblizonym sposobie gry, chociaz mam wrazenie, ze Biton jest lepszy technicznie i mlodszy.
Co do propozycji zakupowych to chcialbym widziec tego Dudu i Dzalamidze z Widzewa. Chlopak ma potencjal, ale ewidentnie nie ma z kim grac. Na skrzydlo super sprawa, wysoka dynamika, extra technika. Zdarzaja mu ssie slabsze mecze, ale to mlodziutki chlopak i u nas moglby popracowac nad stabilizacja formy.
Tesknie tez za jakims dobrym polakiem z naszej ligi, ale ciezko mi podac kandydature. Tak dla rownowagi.
|