|
Mecze Legii w lidze w tym sezonie
Cracovia Kraków - Legia Warszawa 1 : 3
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 3 : 1
Legia Warszawa - Sląsk Wrocław 1 : 2
Łódzki KS - Legia Warszawa 1 : 3
Legia - Podbeskidzie 1 : 2
Polonia W. - Legia 2 : 1
Bełchatów - Legia 0 : 2
Legia gra w lidze w tym sezonie bardziej w kratke niż My - wygrywaja ze słabym LKS-em, Bełchatowem a przegrywaja z lepszym Slaskiem, Polonia Warszawa czy druzyna po srodku czyli Podbeskidziem. U Nas sytuacja wyglada zgoła inaczej
Widzew Łódź - Wisła Kraków 1 : 1
Polonia Warszawa - Wisła Kraków 1 : 1
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1 : 0
Korona Kielce - Wisła Kraków 0 : 0
Wisła Krakow - Lechia Gdańsk 0 : 1
Lech Poznań - Wisła Kraków 0 : 1
Wisła Kraków - GKS Bełchatów 2 : 0
Wisła Kraków - Ruch Chorzów 3 : 2
Trzeba to po prostu dzisiaj wykorzystac.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 02.10.2011 o godz. 12:57.
|