|
ja nie twierdze ze błyszczą, ba do połysku im daleko.Zreszta nie oceniam ich gry, my ich walnęliśmy na Bułgarskiej 1-0.
Ja pisze ze Rudnves to przechuj jest, a ze bramki po mininalnych spalonych...za niedługo o tym zapomnimy a licznik chłopa będzie dalej bił.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|