|
Lepiej wygrać 2 x po 1:0 niż raz 5:0 i później zremisować. Nie oszukujmy się z kim grała Amica do tej pory na wyjezdzie? z 13, 14, 15 i 16 zespołem z czego z 14 nie udało im się wygrać. Pojechali na Śląsk i do Zabrza i już wtopy. Można podniecać się rudnievem bo strzela co ma strzelić ale wynika to tylko i wyłącznie z postawy przeciwnika. Inna sprawa że nie mają pucharów to nie muszą się oszczędzać przy prowadzeniu 1:0, 2:0 i strzelają dalej. Z tą obroną jednak daleko nie zajadą.
|