Cytat:
żenujące jest tłumaczenie że mu nie gwiżdzą spalonych.
liczy sie to co w sieci,a sędziowie są chujowi dla obu.
|
Tylko, ze zobacz. Gra Amica z takimi cieniasami typu LKS, strzela im nieprawidlowo 2 czy 3 bramki, jest 3:0, ŁKS posrany. Wiec dalej laduja do sieci, 4 czy 5 bramke. Dalej graja z rywalem X, strzelaja 2 bramki w tym znowu jedna nieprawidlowa. Rywal znowu podlamany, jesli chce zremisowac to musi sie odslonic i pada kolejna brameczka.
Ja tam nie mowie, zeby im te bramki odliczac ale tez nie podniecam sie ze maja tyle goli bo napewno na tyle nie zasluzyli, kilka zdobytych nieprawidlowo, kilka jest nastepstwem tego, ze rywal np zamiast 1:0 było 2:0 bo sedzia dal ciała.
A odliczajac te kilka dziwnych goli to juz wcale tak nie blyszcza i napewno nie wysuwaja sie na bezwzgledne prowadzenie w liczbie zdobytych bramek ponad reszte czolowki