Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16889
Stary 02.10.2011, 11:52
Cytat:
żenujące jest tłumaczenie że mu nie gwiżdzą spalonych.

liczy sie to co w sieci,a sędziowie są chujowi dla obu.
Tylko, ze zobacz. Gra Amica z takimi cieniasami typu LKS, strzela im nieprawidlowo 2 czy 3 bramki, jest 3:0, ŁKS posrany. Wiec dalej laduja do sieci, 4 czy 5 bramke. Dalej graja z rywalem X, strzelaja 2 bramki w tym znowu jedna nieprawidlowa. Rywal znowu podlamany, jesli chce zremisowac to musi sie odslonic i pada kolejna brameczka.
Ja tam nie mowie, zeby im te bramki odliczac ale tez nie podniecam sie ze maja tyle goli bo napewno na tyle nie zasluzyli, kilka zdobytych nieprawidlowo, kilka jest nastepstwem tego, ze rywal np zamiast 1:0 było 2:0 bo sedzia dal ciała.
A odliczajac te kilka dziwnych goli to juz wcale tak nie blyszcza i napewno nie wysuwaja sie na bezwzgledne prowadzenie w liczbie zdobytych bramek ponad reszte czolowki
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując