Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11063
Stary 02.10.2011, 11:42
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Charleroi spadło z ligi wiec nawet za milion go sprzedadzą bo takim ekipom potrzebne sa kazde pieniadze
ale jeżeli po Bitona zgłosi sie np klub który daje za niego 1.6 to wtedy Charleoi powie że Wisła ma prawo wykupu ale za 1.6 i po Davidzie niestety!
Odpowiedz cytując