mitmichael napisał(a):

|
Charleroi spadło z ligi wiec nawet za milion go sprzedadzą bo takim ekipom potrzebne sa kazde pieniadze
|
ale jeżeli po Bitona zgłosi sie np klub który daje za niego 1.6 to wtedy Charleoi powie że Wisła ma prawo wykupu ale za 1.6 i po Davidzie niestety!