Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11062
Stary 02.10.2011, 11:20
FajQ napisał(a):Wyświetl post
Ja sądzicie Biton jest wart 1,6 mln euro jak podają media ? Coś mi się wydaję że to zdecydowanie za dużo.
Charleroi spadło z ligi wiec nawet za milion go sprzedadzą bo takim ekipom potrzebne sa kazde pieniadze
Odpowiedz cytując