Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11061
Stary 02.10.2011, 11:11
Jezeli kwota wykupu 1,6mln euro jest prawdziwa to juz teraz mozna powiedziec "zegnaj Davidzie".

Juz widze jak Wisla wyklada ponad poltora mln euro za Bitona nawet jesli strzelilby w lidze 20 bramek i jeszcze cos dorzucil w PP i LE.
Odpowiedz cytując