Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała
Offline
#
11061
02.10.2011, 11:11
Jezeli kwota wykupu 1,6mln euro jest prawdziwa to juz teraz mozna powiedziec "zegnaj Davidzie".
Juz widze jak Wisla wyklada ponad poltora mln euro za Bitona nawet jesli strzelilby w lidze 20 bramek i jeszcze cos dorzucil w PP i LE.
River
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do River
Znajdź inne posty napisane przez River