dj_ibutti napisał(a):

|
Klajdinst nie jest od podpisywania... Dla mnie niestety Valckx kreci walki na druzynie. Nie uwierze, ze sciagnal Lameya, Jaliensa, Boukhariego, Branco liczac na ich wysokie umiejetnosci...
|
O czym Ty do jasnej cholery mówisz..., Jaliens to gosc który swoim CV gwarantował poziom, osoba z meczami w reprezentacji Holandii nawet jeżeli poprzedni sezon przesiedział na ławce dawała podstawy by sądzic, że będzie zdecydowanie najlepszym obrońcą w Lidze.Ale oczywiście teraz krytykowac zawsze jest najlepiej - co za mentalnosc........