Sinoos napisał(a):

|
Witam. Obiło mi się o uszy, że mecz Legia - Wisła będzie w TVP. Czy to prawda? Jakoś nie chce mi się wierzyć...
|
Nie ma takiej mozliwosci - tylko i wylacznie na Canal+. TVP nie ma zadnego prawa do pokazywania ekstraklasy ani magazynow o ekstraklasie.