Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4412
Stary 02.10.2011, 09:41
Sinoos napisał(a):Wyświetl post
Witam. Obiło mi się o uszy, że mecz Legia - Wisła będzie w TVP. Czy to prawda? Jakoś nie chce mi się wierzyć...
Nie ma takiej mozliwosci - tylko i wylacznie na Canal+. TVP nie ma zadnego prawa do pokazywania ekstraklasy ani magazynow o ekstraklasie.
Odpowiedz cytując