Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5749
Stary 02.10.2011, 09:16
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Klajdinst nie jest od podpisywania... Dla mnie niestety Valckx kreci walki na druzynie. Nie uwierze, ze sciagnal Lameya, Jaliensa, Boukhariego, Branco liczac na ich wysokie umiejetnosci...
Tak już wygląda ten światek w którym musza się dyrektorzy sportowi obracać. Full of zasadzkas
Wałki ? A Petrescu też kręcił wałki, jak nam sprowadził Vargę, czy Thwaita z głębokich rumuńskich rezerw ?Albo Burnsa z 2 ligi angielskiej (a może 3ciej?)
Po prostu jak się nie ma kasy to się kombinuje we wszystkie strony i wychodzą takie kwiatki.
Ostatnio edytowane przez tofik : 02.10.2011 o godz. 09:20.
..
Odpowiedz cytując