dj_ibutti napisał(a):

|
Klajdinst nie jest od podpisywania... Dla mnie niestety Valckx kreci walki na druzynie. Nie uwierze, ze sciagnal Lameya, Jaliensa, Boukhariego, Branco liczac na ich wysokie umiejetnosci...
|
Tak już wygląda ten światek w którym musza się dyrektorzy sportowi obracać. Full of zasadzkas

Wałki ? A Petrescu też kręcił wałki, jak nam sprowadził Vargę, czy Thwaita z głębokich rumuńskich rezerw ?Albo Burnsa z 2 ligi angielskiej (a może 3ciej?)
Po prostu jak się nie ma kasy to się kombinuje we wszystkie strony i wychodzą takie kwiatki.