Wyświetl pojedynczy post
Aldek
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 02.10.2011, 07:55
Tak grał jako defensywny i całkiem dobrze spisywał się,bywały też pojedyńcze mecze na lewej pomocy.
Już nie mogę się doczekać meczu mam dobre przeczucie co do wyniku .
Odpowiedz cytując