Temat
:
[9 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków - 2 pażdziernika, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
Aldek
Member
Od: 07.2011
Offline
#
115
02.10.2011, 07:55
Tak grał jako defensywny i całkiem dobrze spisywał się,bywały też pojedyńcze mecze na lewej pomocy.
Już nie mogę się doczekać meczu mam dobre przeczucie co do wyniku .
Aldek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aldek
Znajdź inne posty napisane przez Aldek