Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8229
Stary 02.10.2011, 02:21
1q2 napisał(a):Wyświetl post
No i co z tego?pewnie jak by wymienili w rok całą 11tkę to by się nie dało.
Ano to że zagrali fajne mecze i pokazali sie z dobrej strony. Zdobyli jakies tam punkty do rankingow i nie wszędzie teraz myślą ze polska ligowa to dno.

Nie baw się tu w mesjasza i proroka! Nie wiesz co by było gdyby...

(kiedyś zwróciles mi uwage zeby tego nie robic... Pzdr)
Ostatnio edytowane przez Dariook : 02.10.2011 o godz. 02:32.
Odpowiedz cytując