1q2 napisał(a):

|
No i co z tego?pewnie jak by wymienili w rok całą 11tkę to by się nie dało.
|
Ano to że zagrali fajne mecze i pokazali sie z dobrej strony. Zdobyli jakies tam punkty do rankingow i nie wszędzie teraz myślą ze polska ligowa to dno.
Nie baw się tu w mesjasza i proroka! Nie wiesz co by było gdyby...
(kiedyś zwróciles mi uwage zeby tego nie robic... Pzdr)