Wyświetl pojedynczy post
Edson
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 02.10.2011, 00:08
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Ot, po prostu wszedłem na forum Wisły w temat o meczu z Legią, widzę klujące w oczy brednie, więc zamieszczam instynktownie sprostowanie.
No tak, bez fachowych uwag legionistów całe to forum żyłoby pod kloszem. Sam czasem wchodzę na forum Legii i tam bzdury odnośnie Wisły leją się strumieniami. Np. odnośnie naszego dopingu kiedyś przeczytałem, że skopiowaliśmy piosenkę od Jagi "Tylko Ty" Jednak nie mam ciśnienia, żeby założyć tam konto i sprostować pewne rzeczy, bo jak sama nazwa wskazuje to Forum Kibiców Legii, a nie Forum Komentatorów Gry Legii.

Odnośnie meczu to arbitrem się nie przejmuję, uważam jak większość na fourm, że trzeba wywalić holendrów na emeryturze (czyt. Lamey i Jaliens), a wprowadzić młodego Jovanovicia (mamy z nim kontrakt do 2016 roku) i Bunozę (do 2014). Reszta w rękach Maaskanta i Bitona.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
Odpowiedz cytując