Temat
:
[9 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków - 2 pażdziernika, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline
#
107
01.10.2011, 22:33
Davss875
napisał(a):
Nie no mnie zaraz krew zaleje jak czytam te wypociny co poniektorych!!!! Jeżdza po Jovaniciu jak po b.... s... Kolego 2 mecze z karabachem Ty nazywasz poważną szansą
? Weź Ty sie lepiej zastanów nad tym co piszesz
Co on zawalił z Karabachem wdg Was
? Bo wdg mnie cala druzyna byla do Banii, katasrtrofalna obrona z Kowalskim i Diazem, paranoja normalnie!!! Pareiko jest taki pewny wdg Was
? To sobie obejrzyjcie mecz np z Polonia Bytom z wiosny, nie wspominajac o terazniejszych meczach. Gosc ma prawie 35 lat juz lepszy nie bedzie, natomiast Jovanic mial progres z Widzewem... Dla mnie Pareiko jest skonczony tak jak Pawełek, dziwne wszyscy bramkarze na P. robia bledy. To samo Sobol wszystkie pucharowe porazki z jego udzialem, powinien zakonczyc kariere po rundzie jesiennej, ale gdzie tam kto by z kasy rezygnował!!!
wow - kolejny się najebał i uraczył nas alkoholowym zwidem
- piłeś nie jedź, znaczy się nie pisz
94 - Allah Akbar!!
1q2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1q2
Znajdź inne posty napisane przez 1q2