Widzę, ze wszyscy dobrze kombinują, że obrona to podstawa.
Czyli więcej jasnej strony mocy
Pytanie co kombinuje Maaskant.
No i żeby Biton się nie zaciął.
Duże znaczenie będzie miało, jak oba zespoły będą wyglądać kondycyjnie i szybkościowo po czwartkowych meczach. Mimo wszystko Legia chyba więcej biegała.
Wielkim optymistą nie jestem, ale wierzyć trzeba.