Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 01.10.2011, 21:40
Widzę, ze wszyscy dobrze kombinują, że obrona to podstawa.
Czyli więcej jasnej strony mocy

Pytanie co kombinuje Maaskant.

No i żeby Biton się nie zaciął.

Duże znaczenie będzie miało, jak oba zespoły będą wyglądać kondycyjnie i szybkościowo po czwartkowych meczach. Mimo wszystko Legia chyba więcej biegała.

Wielkim optymistą nie jestem, ale wierzyć trzeba.
Odpowiedz cytując