Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
ladek1989
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
2902
01.10.2011, 21:25
Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:2 (1:1)
Skład: Pareiko - Jovanović, Bunoza, Chavez, Paljic - Jirsak, Sobolewski, Nunez - Iliev, Kirm, Biton
Bramki: Biton, Kirm
Zmiany: Wilk, Diaz, Brud
ladek1989
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ladek1989
Znajdź inne posty napisane przez ladek1989