|
Ludzie sa nieswiadomi tego na kogo glosuja. nic sie nie zmienilo. Moze pare osob przejrzalo na oczy, ze PO nie jest takie fajne jak sie lansowalo ale np zamiast Po zaglosuja wlasnie na Palikota bo jest taki swiezy i ciekawy, czlowiek jakby z poza tego swiata polityki (chyba wiekszosc zapomniala, ze on juz w tym gownie sie taplal i jedyne co robil to kompromitujaco sie wypowiadal).
A co do Partii Palikota to w moim mniemaniu nazbieral takich dziwnych przypadkow i chce podbic nimi swiat. Rozne stwory typu pedal, tranzwestyta czy obojnak czy innych pokrzywdzonych przez swiat dziwolongow i chce tym sobie zjednac dziwny elektrorat (pedaly, dziwaki, antykatolicy), ciekawa mieszanka - margines spoleczny
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|