Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5743
Stary 01.10.2011, 20:51
propo oranje może w najbliższym okienku zawita następca van der Saara w miejsce Pareiki .Co do Jaliensa wypada lepiej od Lameya więc jeszcze jeden sezon mógłby pograć a potem trenować juniorów.Co do Lameya to mógłby po sezonie wziąść przykład z Clebera i zająć się skautingiem dla Wisły.Aczkolwiek jeśli brać coś z Oranje to bramkarzy albo pomocników może do Wisły zawita talent na miarę Van der Saara albo Van Persiego ewentulanie Sneijdera
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 01.10.2011 o godz. 21:00.
Odpowiedz cytując