Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5742
Stary 01.10.2011, 20:29
koniak napisał(a):Wyświetl post
Na pewno Valckx nie jest jedynym winnym tych transferów. Nie wierzę w to, że gdyby trenerem nie był Holender, to ściągalibyśmy tylu "pomarańczowych" czy też zawodników z tamtejszej ligi.
A ja nie wierzę w to, że można mieć 100% skuteczność jeśli chodzi o transfery. Zgoda Jaliens i Lamey to niewypał. Boughariego i Branco nie liczmy, bo byli z łapanki, trzeba było kogoś na gwałt. Największym błędem jest Jaliens, bo ma długi kontrakt i dużo zarabia. Lameya po sezonie nie będzie. Pozostaje nam więc jedno nieszczęście.

To co zrobił do tej pory Stan to mistrzostwo świata.
Teraz trzeba wyciagnać wnioski z błędów:
1. Nie brać Holendrów
2. Nie brać emerytów (za duże prawdopodobieństwo wtopy, brak perspektyw odsprzedaży)
3. I najwazniejsze - jeśli ktoś jest słaby to na ławkę, a coś mi się wydaję, że Maaskant z Jaliensa zrobi świętą krowę.

Tak jak nie rozumiałem jak mozna Pawełka wystawiać w pierwszym skąłdzie co mecz, to teraz to samo z Jaliensem..

Stan 100%poparcia, jeśli jutro wybiegnie Jaliens - Maaskant 20%.
Jedyna szansa na rehabilitację dla Jaliensa to prawa obrona, Jovanović na środek.
Odpowiedz cytując