Wyświetl pojedynczy post
mati12101pedek
Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.10.2011, 19:15
Legia Warszawa - Wisła Kraków 0:1 (0:1)

Skład: Pareiko - Jovanović, Chavez, Bunoza, Diaz - Sobolewski, Nunez, Jirsak - Kirm, Iliev, Biton
Zmiany: Wilk, Brud, Garguła
Bramki: Biton
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustepliwej walki. Nie dopuście tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki"- Henryk Reyman
Odpowiedz cytując