Oldpara napisał(a):

|
Aż żal że sie ten Ntibazonkiza marnuje w błocie po drugiej stronie Błoń. Z taką szybkością, dryblingiem i strzałem były idealny do taktyki Maskaanta w której gramy 3 szybkimi, kreatywnymi pomocnikami z przodu.
|
Za kogo miałby on grać? za Kirma? Ilieva? Małeckiego? Już wolałbym powrót Ćwielonga lub Paulisty ;D