Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11049
Stary 01.10.2011, 19:05
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Aż żal że sie ten Ntibazonkiza marnuje w błocie po drugiej stronie Błoń. Z taką szybkością, dryblingiem i strzałem były idealny do taktyki Maskaanta w której gramy 3 szybkimi, kreatywnymi pomocnikami z przodu.
Za kogo miałby on grać? za Kirma? Ilieva? Małeckiego? Już wolałbym powrót Ćwielonga lub Paulisty ;D
Odpowiedz cytując