Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 01.10.2011, 17:49
Smok napisał(a):Wyświetl post
Może ze mnie gamoń totalny, ale ja nie widze kompletnie Bunozy na obronie. KOMPLETNIE.Za dużo błędów. Natomiast widze w nim potencjał na def. pomocnika. Ma parcie do przodu, a jako tako juz się ograł na obronie i wie na czym polega odbiór pilek. I jego błędy miałby może jeszcze czas ktoś naprawić jakby nie grał ostatniego przed bramkarzem.

to mogłaby być ciekawa opcja ale przypomnę ślepcom aby pooglądali mecze Bunozy może i były błędy ale jeżeli dostałby kilka meczów zaufania to po mojemu byłby naszym najlepszym stoperem
Odpowiedz cytując