Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5735
Stary 01.10.2011, 17:13
Farmat - wytykasz komuś coś to przynajmniej w sposób profesjonalny i rzetelny przedstawiałbyś jakieś kontrargumenty, a to co nabazgrałeś w ostatnim swoim poście to dyrdymały jakich mało. Lansujesz się na osobę wszechwiedzącą na forum, pouczającą innych, w ten sam charakterystyczny sposób, że piszą głupoty natomiast nie wiem czy Ty masz pojęcie o czym piszesz. Kultura gry Wisły Kraków - drużyny, w której poza wyjątkami nie ma zaawansowanych technicznie zawodników (na poziomie europejskim), gdzie drużyna gra bez żadnego stylu, w oparciu o schematy, które jedynie z rzadka wychodzą w czasie gry - wiesz jeżeli w środku pola masz takiego Sobolewskiego, Wilka, Nuneza etc to po prostu musisz zapomnieć o tym co nazywasz kulturą gry - zawodników za kilkaset tysięcy euro jak nie mniej nie stać na taką grę bo są zwyczajnie za słabi. Wisła prezentowała kulturę gry za czasów wczesnego Kasperczaka a potem było już tylko gorzej z małą bo półroczną przerwą po objęciu Wisły przez Skorżę ale w tym przypadku możemy się jedynie odnosić do ligi bo w pucharach nie graliśmy. Kolejna sprawa, zacznij czytać statystyki po meczach Wisły, ile strzałów w światło bramki trafia - z samego faktu że gole zdobywa praktycznie jeden zawodnik wnioski można i powinno się wyciągnąć zupełnie inne niż te przedstawione przez Ciebie. Kolejna kwestia APOEL 15 mln euro, Wisła 12 mln euro - nie powiesz, że to kosmiczna przepaść - wystarczy poszukać w internecie, wystarczyło posłuchać ekspertów przed spotkaniami z Cypryjczykami a nie pleść farmazonów bez pokrycia w rzeczywistości. A skąd Ty możesz wiedzieć czy gramy bez obciążeń nie dążąc do zwycięstwa w LE - wiesz infantylizm Twój powala - kasa misiu, kasa dla niej się gra w pucharach, gdyby było inaczej to po kiego grzyba w ogóle wychodzilibyśmy na boisko.
Co do trenera to trudno jest zwolnić jego osobę bez jednoczesnego wywalenia Basałaja i Stana, którzy są autorami pomysłu zatrudnienia tego Pana a Prezes również jest autorem modelu przebudowy drużyny, którą w zimie tak na prawdę będziemy musieli zacząć od nowa.

http://www.twoja-firma.pl/artykuly/4...firm-w-ue.html
http://www.biznes-firma.pl/Republika...stw,14219.html
specjalnie dla Piolka...
Ostatnio edytowane przez Merkury : 01.10.2011 o godz. 17:55.
Odpowiedz cytując