Wyświetl pojedynczy post
Aldek
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5734
Stary 01.10.2011, 15:47
Po obejrzeniu na polsacie reakcji Roberta po stracie jednej z bramek współczuję mu ,facet może ustawiać taktyke dobrze zmotywować piłkarzy ale jak traci się takie bramki jak z Twente to co trener może... najprościej podsadzić winowajców na ławce ale niestety na Legie dać Czekaja i Bunoze to zbyt duże ryzyko.Szkoda,że nie gramy teraz ze słabiakami to byłaby szansa posadzić na ławce kilku panów z obrony.
Odpowiedz cytując