Wyświetl pojedynczy post
Zybi
Senior Member
 
Od: 11.2003
Skąd: Białystok

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2876
Stary 01.10.2011, 15:30
Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:3 (1:2)

Skład: Pareiko - Jovanović, Chavez, Bunoza, Palijć - Sobolewski, Nunez, Jirsak - Kirm, Biton, Iliev

Bramki: Biton , Iliev, Kirm

Zmiany: Wilk, Brud,Diaz
...::: ZyBi :::...
Odpowiedz cytując