Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
Zybi
Senior Member
Od: 11.2003
Skąd: Białystok
Offline
#
2876
01.10.2011, 15:30
Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:3 (1:2)
Skład: Pareiko - Jovanović, Chavez, Bunoza, Palijć - Sobolewski, Nunez, Jirsak - Kirm, Biton, Iliev
Bramki: Biton , Iliev, Kirm
Zmiany: Wilk, Brud,Diaz
...::: ZyBi :::...
Zybi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zybi
Znajdź inne posty napisane przez Zybi