1q2 mądre dwa posty. Jęczą wszyscy jak baby, tylko nie wiem z jakiego powodu. Akurat w tym roku nie ma żenady. Nie odpadliśmy z totalnymi leszczami jak w poprzednich latach.
Główny temat grupa LM, brak dobrych występów przeciwko Twente, odense, Apoel. Ja się pytam na jakiej podstawie, jak nawet do grupy UEFA dostaliśmy się jedynie raz. Za Cupiala Graliśmy rok nieźle w pucharach, poza tym same kompromitacje. Wymagania jakbyśmy tam dominowali tylko Maaskant przyszedł i dajemy dupy.
Jeszcze tego brakuje żeby się p. Cupiałowi ten nastrój udzielił bo facet jest impulsywny i choleryk. Nasłucha się jęków i może zrobić coś głupiego. Z drugiej strony jeśli w tym momencie Bogusław Cupiał przestal kierować się emocjami a kalkuluje na chłodno jak biznesmem tak jak to robi w innych firmach należacych do TF to nie powinno być źle. Klub mp wygral ? Wygrał. Zarobił ? Zarobił. Czyli progres jest ? Jest
Może się styl nie podobać szefowi, ale tak jak powtarzał Petrescu, żeby grać ładnie trzeba mieć piłkarzy co to potrafią robić, a tacy kosztują pieniądze.I żeby przyszli do polski czasem jeszcze trzseba przepłacić żeby zrekompensowac im to zesłanie. Więc o ile nie wpompuje kasy i nie kupi lepszych zawodników do środka pomocy i do obrony trener nie powinien ponosić konsekwencji za taki a nie inny styl.